KdK

Coraz częściej prasa wydawana w formie drukowanej traci czytelników a wybierane są wydania internetowe. Zresztą w dobie internetu, osoby, które mają w domu podłączenie do sieci rzadko kiedy decydują się na kupowanie jakiejkolwiek tradycyjnej prasy, bowiem wszystkie informacje znajdują na różnych serwisach internetowych. To sprowadza się do tego, że kobiety mają elektroniczne wydania Cosmo a panowie mają KDK czyli internetowy katalog dla kierowców. Na serwisie kdk.pl znaleźć można chyba wszystkie najważniejsze informacje ze świata motoryzacji. Od tego jakie opony wybierać, po informacje jak jeździć ekonomicznie.

W serwisie znajdziemy porady autorytetów branży motoryzacyjnej, których wiedza wielokrotnie jest po prostu nieoceniona. Dzięki temu możemy poznać wiele tajników, które pozwalają na lepszą, bezpieczniejszą eksploatacje pojazdu. Takie porady są poparte wieloletnim doświadczeniem, zatem sami pewnie nie mielibyśmy możliwości tego odkryć. Kdk.pl to również testy najnowszych aut, informacje o ich wyposażeniu, możliwościach, słabych oraz mocnych punktach. Testy są przeprowadzane przez fachowców, którzy doskonale wiedzą jak sprawdzić możliwości auta.

Często jeżdżąc na granicy możliwości, na które my, jako zwykli użytkownicy, nigdy byśmy się nie zdecydowali z obawy czy to o siebie, czy też o stan auta. Na łamach serwisu znajdziemy również informacje o nowinkach ze świata. Tu, możemy poczytać o modelach aut, które dopiero trafią do produkcji czy też do sprzedaży. Są tu również informacje na temat wystaw i innych imprez motoryzacyjnych. W jednym miejscu po prostu dowiadujemy się wszystkiego tego, co chcielibyśmy wiedzieć, a nie chce nam się wyszukiwać tych informacji gdzieś tam w sieci. Tak, to w jakimś stopniu odpowiedź na naszą potrzebę wygody i relaksu.