VideoFilmowanie

Przeważnie jest tak, że planując uroczystości ślubne, równocześnie z zamawianiem sali i orkiestry, szukamy również osoby lub firmy, która będzie robiła zdjęcia i nagrywała całą uroczystość. Najchętniej korzystamy z ofert, które ktoś nam poleci lub takich, które w sposób precyzyjny przedstawiają ofertę w internecie. Ogólnie to obecnie głównie w internecie staramy się znaleźć tego typu oferty. Internet daje nam możliwość swobodnego obejrzenia zdjęć czy filmów w portfolio. Możemy również porównać cennik z innymi ofertami i przekonać się czy konkretna fotografia ślubna nam się podoba.

Firma Prokam Studio prezentuje się w internecie w sposób bardzo otwarty, rzetelny. Na stronie firmowej znajdziemy wyczerpujące informacje na temat cen i tego co znajduje się w ofercie. Poznamy również zaplecze techniczne firmy. Dowiemy się jakimi kamerami dysponuje operator, ile będzie miał on ich na stanie w trakcie ceremonii, to samo dotyczy zdjęć. Dlaczego jest to tak ważne? Wyobraźmy sobie sytuacje, gdy kamerzyście w czasie ceremonii psuje się kamera a nie ma drugiej, zapasowej. Tak, nic nie trzeba dodawać, prawda?

Firma dysponuje ciekawym portfolio. Nie nużące filmy, pokazujące to co jest naprawdę ciekawe w takich uroczystościach. Zdjęcia wyraźnie, z ciekawie uchwyconymi najważniejszymi momentami. To jest na to co się naprawdę przyjemnie ogląda. Nie ma tu takiej sztywności, nudy, jaką można dostrzec w portfolio innych firm. Firma proponuje kilka pakietów, gdzie dokładnie jest wyszczególnione, na co w ramach danego pakietu, możemy liczyć. Za co konkretnie płacimy. Jednak warto pamiętać, że firma ta dba o swoich klientów i w ramach potrzeb może podejść do różnych dodatkowych życzeń w sposób elastyczny,wkomponowując je w odpowiedni pakiet. Nic nie jest sztywne, wszystko można ustalić indywidualnie, tak by każdej ze stron umowy, to odpowiadało.