Provesta

Reklama w Internecie jest coraz trudniejsza. Często jest tak, że konkurencyjna firma ma bardzo podobną stronę www, z łudząco podobną ofertą handlową. Pozycjonowanie serwisu, nawet jeśli jest skuteczne, coraz częściej nie wystarcza. Wciąż poszukiwane są nowe sposoby prezentowania swojej oferty w sieci. Ciekawe rozwiązanie oferuje platforma handlowa, ProVesta. Jest to serwis, który oferuje promowanie na swoich łamach oferty danej firmy, która ma już swoją stronę www ale zależy jej na dotarciu do szerszego grona potencjalnych klientów.

Jest to doskonała oferta dla małych i średnich firm, których nie stać na drogą reklamę. Jednak i duże firmy skorzystają na promowaniu swojej oferty handlowej na łamach www.ProVesta.pl Działa tu przede wszystkim to, że w jednym miejscu potencjalny klient ma dostęp do spisu firm, poprzez łatwą nawigację dociera do podstrony z interesującą go ofertą. Przy okazji ogląda również inne podstrony, co sprawia, że przypadkiem znajduje również inne interesujące go serwisy, których pewnie w innym przypadku, by nie znalazł. To dlatego firmą opłaca się prezentacja na takim serwisie.

Platforma handlowa Provesta jest dobrze pozycjonowana, ze sprawną obsługą techniczną, która dba o poprawne funkcjonowanie serwisu. To sprawia, że oferta promowanej tam firmy, ma szanse dotrzeć do naprawdę szerokiego grona potencjalnych nabywców towaru czy usług. W ten sposób firma wyróżni się z ofertą wśród licznej konkurencji. Wyróżni przede wszystkim tym, że klient znając chociażby logo, które zobaczył przeglądając ProVeste, zidentyfikuje je, i to właśnie ofertę tej firmy wybierze. Loga firm współpracujących z platformą ProVesta wyświetlane są na pierwszej stronie serwisu, to sprzyja zapamiętywaniu ich przez przeglądającego, nawet jeżeli nie wchodził na konkretne podstrony.