Valder

Każdy z nas posiada doświadczenie lub wiedzę, którą mógłby podzielić się z innymi. Często nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego, że to co wiemy, może komuś innemu bardzo pomóc czy po prostu sprawić, że jakaś osoba na swoje problemy spojrzy bardziej optymistycznie. Serwis www.Valder.pl powstał właśnie z myślą o publikacjach społecznościowych, gdzie autorem artykułu może zostać praktycznie każdy. Można podzielić się ważnymi informacjami, przemyśleniami. Możemy skomentować to, co dzieje się wokoło nas. To portal dla ludzi, którzy mają coś do powiedzenia, napisania. Jako autor można podpisywać się własnym nazwiskiem, lub ukryć tożsamość pod nickiem. To już nasza decyzja.

To również portal dla ludzi, którzy poszukują odpowiedzi na ważne dla nich zagadnienia, nawet te z życia codziennego. Dla osób, które lubią poznawać świat z perspektywy innych osób. Taka otwartość sprawia, że nasze własne życie staje się bogatsze. Zaletą serwisu jest to, że z valder.pl może korzystać każdy, kto czuje taką potrzebę. Autorem może zostać każdy, kto potrafi wyrażać swoje myśli za pośrednictwem słowa pisanego. Kto czuje, że chce się podzielić swoimi spostrzeżeniami z innymi, kto czuje, że jego wiedza, może być przydatna.

Mogą być to artykuły wielotematyczne, recenzje np. ciekawych książek, opinie o produktach czy usługach, testy produktów. Jednym słowem wszystko, co chcielibyśmy, jak autorzy, napisać. Oczywiście na serwisie nie są akceptowane artykuły z błędami, zawierające słowa obraźliwe, treści rasistowskie czy nawołujące do przemocy, pieniacze są skutecznie eliminowani z serwisu. Serwis nie dopuszcza do tak zwanego trollingu, czyli aktywności osób, które cierpią satysfakcje z siania zamętu. Nasze życie jest na tyle pełne emocji, że przynajmniej na serwisach tego typu zasługujemy na miłą atmosferę.