Trynid

O motoryzacji jest wiele serwisów, jedne są bardziej, inne mniej przydatne. Podstawowym minusem większości z nich, jest to, że zawarte na nich informacje są rzadko aktualizowane, co wprowadza użytkowników w błąd. Na serwisie Trynid.pl jest inaczej. Jest to największa w sieci baza informacji na temat aut i motorów. Testy, opinie, porównania z innymi. Serwis powstał po to, by wiarygodnie przedstawić każde auto, jego niezawodność, komfort użytkowania, słabe i mocne punkty. Ceny eksploatacji, koszty napraw i dostępność części. To samo, gdy rzecz dotyczy motorów. www.Trynid.pl to miejsce, gdzie można znaleźć informacje, które ułatwią decyzje, o tym, jakie auto warto kupić.

Tu nie ma zbędnej wiedzy, czy pochwał opłacanych przez producenta, tu przedstawiane są jedynie fakty. W poszukiwaniach odpowiedniego auta pomocne są również informacje o dealarach samochodowych z danego regionu, którzy dane auto posiadają w sprzedaży. To pozwala zorientować się, gdzie wybrane auto można kupić i w jakiej cenie. Jest to sposób również weryfikacji, co do wiarygodności a przede wszystkim opłacalności ofert danych salonów. Nie wszędzie ta oferta jest równie atrakcyjna.

Dzięki serwisowi kupimy nie tylko auta najlepiej pasujące do naszych potrzeb ale również wybierzemy ofertę najkorzystniejsza pod względem warunków i ceny. Na Trynid.pl znajdziemy wideo testy aut z udziałem Macieja Zientarskiego. Takie testy są jednymi z najwiarygodniejszych, widzimy bowiem, c takie auto potrafi, pokazane są jego mocne strony a także ewentualne niedociągnięcia, które mogą być dla nas ważne, lub też i nieistotne, zależy od tego, do jakich celów kupujemy auto. Prawda jest taka, że to co dla jednych jest wadą, dla innych może być zaletą auta, warto więc wszystkie te informacje posiadać.