Paczki

Dziś odległość nie jest żadnym problemem. Bez problemu komunikujemy się na nawet znaczne odległości. Bez większych problemów, przemieszczamy się na znaczne odległości. Często również przesyłamy między sobą przedmioty. Coraz częściej zresztą robimy zakupy przez internet. To wszystko sprawia, że duże znaczenie ma dla nas to, by przesyłki doręczane były nam szybko i sprawnie.

Firma PDP oferuje nam usługi na wysokim poziomie. Nie jest problemem ani nadanie przesyłki, ani tym bardziej jej odebranie. W trakcie procesu dostarczania, taką przesyłkę możemy śledzić. Wiemy dokładnie, gdzie ona się dokładnie znajduje i kiedy zostanie dostarczona na miejsce przeznaczenia. W razie wątpliwości, zawsze możemy zadzwonić na infolinię i dowiedzieć się szczegółów, a także zapytać o przybliżoną godziną przybycia kuriera pod wskazany adres. To pozwala na lepsze zaplanowanie czasu, szczególnie, gdy mamy w ciągu dnia coś do załatwienia i nie możemy cały dzień jedynie wyglądać na kuriera.

Na stronie internetowej firmy kurierskiej PDP znajdziemy wszystkie potrzebne informacje, które ułatwią nam nadanie przesyłki. Jest tu dokładny cennik, więc wiemy od razu, ile będziemy musieli zapłacić za przesyłkę. Co ciekawsze, w przypadku paczek o nie standardowych wymiarach, możemy w odpowiednim kalkulatorze sprawdzić, czy taką przesyłkę możemy wysłać, oraz, jaki to będzie koszt. Jest u również wykazane w jakim czasie, jak długo przesyłka będzie doręczana, najczęściej jest to jeden dzień na terenie kraju, w wyjątkowych okolicznościach mogą być to dwa dni robocze. Jedynie przed świętami Bożego Narodzenia może być tak, że firma będzie potrzebowała kilku dni na realizację zlecenia. Jednak w tym okresie, wszyscy się z tym liczą i każdy stara się wysyłać ważne paczki, znacznie wcześniej.