Zagadnienia Informatyczne

Jesteś informatykiem?, zamieść artykuły o swojej pracy, zagadnieniach tematycznych i realizacjach...

Grafika i Design

Projektujesz strony i materiały graficzne, opisz zakres swoich prac, i zareklamuj się u nas...

Internet i Komputery

Zajmujesz się sprzedażą, naprawą i serwisowaniem sprzętu komputerowego?, napisz o tym u nas...

Serwisy i Strony www

Projektujesz strony www, interesują Cię nowe rozwiązania oraz reklama Twoich prac, napisz o tym u nas...

Marketing i Reklama

Zajmujesz się pozycjonowaniem i SEO marketingiem, zaprezentuj siebie oraz firmy z którymi pracujesz...

 

Rozrywka w Internecie, gry sieciowe i serwisy rozrywkowe

rozrywka-w-internecie

W Internecie można obecnie znaleźć wszystko, od bieżących informacji, po doskonałą rozrywkę w postaci np. gier. Żyjąc w ciągłym biegu, między domem a pracą, mamy mało czasu na życie towarzyskie i rozrywkę w formie aktywnej. Coraz częściej więc nasza rozrywka ogranicza się do tego, co możemy znaleźć w internecie. Chyba największą popularnością cieszą się serwisy z filmami i muzyką. Krótkie filmiki, które często przedstawiają komiczne sytuacje z życia zwykłych ludzi, krążą po sieci lotem błyskawicy.
Szczególnie po serwisach społecznościowych, które obecnie zastępują kawiarnie lub pub. Kiedyś szło się ze znajomymi na kawę lub piwo, dziś loguje się do serwisu społecznościowego. Jednak chyba najciekawsze są gry sieciowe, gdzie można sobie stworzyć całe, wirtualne życie, np. na farmie lub zbudować miasto, podbijać krainy fantasy. Możliwości są nieograniczone, ponieważ gier sieciowych jest naprawdę dużo. Często podpinane są pod serwisy społecznościowe,więc grają w nie praktycznie wszyscy, którzy korzystają z takich serwisów.

Oczywiście nie brakuje również całych serwisów poświęconych różnego rodzaju grom, sieciowym, których główną zaletą jest to, że nasze osiągnięcia są zapisywane. Możemy w daną grę grać przez dłuższy czas, nawet z kilkudniowymi przerwami, a w grze zachowujemy ciągłość. Nasze osiągnięcia nie są kasowane, dzięki temu możemy mozolnie budować wirtualną rzeczywistość, hodować zwierzęta czy też uprawiać rośliny, prowadzić bitwy itp. Osoby bardziej odważne, odwiedzają serwisy poświęcone grom znanymi z kasyn. Odwiedzając takie miejsca w sieci, jednak warto wiedzieć, jakie to niesie zagrożenia.

W wirtualnych kasynach obstawiamy prawdziwe gry, za prawdziwe pieniądze. Każda przegrana może boleśnie się odbić na naszej kieszeni. W dodatku ten poziom emocji uzależnia, dlatego należy podchodzić do takiej rozrywki bardzo ostrożnie. Zawsze można pograć w grę sieciową taką jak poker ale w ramach serwisu z grami, gdzie nie obstawia się prawdziwą gotówką. Rozrywka w internecie nie powinna być dla nas jedyną rozrywką. Nie powinniśmy izolować się od świata, grają tylko w gry czy korzystając jedynie z serwisów społecznościowych zamiast wyjść z przyjaciółmi. Świat wirtualny nęci ale również sprawia, że czasem ludzie zapominają o rzeczywistości, tracą przyjaciół, na rzecz wirtualnych znajomych. Trzeba zastanowić się, czy warto?

http://www.vestafox.com/realizacje.html

© 2012 – 2015, admin. Wszelkie prawa zastrzeżone.